Privaatsuspoliitika

Internetipoe anirililled.ee privaatsuspoliitika

www.anirililled.ee veebisaidi administratsiooon kohustub teie privaatsust Internetis hoidma. Suuname teie esitatud andmete kaitsmisele suurt tähelepanu ja tähtsust. Meie privaatsuspoliitika põhineb Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) nõuetel. Isikuandmete kogumise eesmärgid on järgmised: meie teenuse toimimise parandamine, kontaktide loomine selle lehekülje külastajatega, uudiskirjade saatmine e-posti teel, veebikaubandusteenuse kasutajaandmete töötlemine, ettevõtte tegevusalaga seotud teenuste pakkumine sellel leheküljel, samuti allpool väljatoodud punktdena.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kogume ja kasutame teie isikuandmeid ainult teie vabatahtliku nõusoleku korral. Kui nõustute sellega, volitate meid koguma ja kasutama järgmisi andmeid: nimi ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber, kodune aadress, sotsiaalmeedia konto andmed. Teie andmete kogumine ja töötlemine toimub vastavalt Euroopa Liidu territooriumil ja Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele.

Andmete salvestamine, muutmine ja kustutamine

Kasutajal, kes edastas oma isikuandmed veebilehele www.anirililled.ee, on õigus neid muuta ja kustutada, samuti tühistada nõusolek nende kasutamiseks. Periood, mille jooksul teie isikuandmeid säilitatakse: aeg, mis kulub andmete kasutamiseks saidi põhitegevuseks. Teie andmete kasutamise lõppedes kustutab saidi administratsioon need. Isikuandmetele juurdepääsu saamiseks võite pöörduda saidi administratsiooni poole e-posti aadressil anirililled@gmail.com. Saame teie isikuandmeid kolmandale isikule edastada ainult teie vabatahtlikul nõusolekul, kui need edastati, siis ei saa me andmeid muuta teistes organisatsioonides, mis pole meiega seotud. Müüjal on õigus klientide isikuandmeid jagada kolmandate isikutega, kelleks on näiteks volitatud andmetöötlejad, raamatupidajad, transpordi- ja kullerettevõtted, ülekandeteenuseid pakkuvad ettevõtted Ankoir OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Müüja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Tehniliste andmete kasutamine veebilehe külastamisel

Kui külastate veebisaiti www.anirililled.ee, salvestab andmebaas teie IP-aadressi, külastuse aja, brauseri seadete, operatsioonisüsteemi kirjeid ning muud tehnilist teavet, mis on vajalik veebisaidi sisu õigeks kuvamiseks. Nende andmete põhjal on meil võimatu tuvastada külastaja isikut.

Laste poolt teabe edastamine

Kui olete lapsevanem või hooldaja ja teate, et teie lapsed on meile ilma teie nõusolekuta edastanud oma isikuandmed, võtke meiega ühendust: anirililled@gmail.com. Keelatud on jätta alaealiste isikuandmed meie teenistusse ilma vanemate või eestkostjate nõusolekuta.
Isikuandmete kasutamine teiste teenuste poolt

See sait kasutab kolmandate osapoolte Interneti-teenuseid, mis koguvad teavet meist sõltumatult: nende kogutud andmeid võidakse edastada nende organisatsioonide muudele teenustele, nad võivad andmeid kasutada oma reklaamivõrgu reklaamide isikupärastamiseks. Nende organisatsioonide kasutajalepinguid saate lugeda nende veebisaitidelt. Me ei jaga isikuandmeid teiste organisatsioonide ja teenustega, mida pole selles privaatsuspoliitikas täpsustatud. Ainus erand on teabe edastamine nende toimingute tegemiseks volitatud riigiasutuste õiguslike nõuete kohaselt.

Muudatused privaatsuseeskirjades

Meie veebisait www.anirililled.ee võib aeg-ajalt värskendada meie privaatsuseeskirju. Teavitame muudatustest, postitades sellele lehele uue privaatsuseeskirja. Jälgime isikuandmeid käsitlevate õigusaktide muudatusi Euroopa Liidus ja Eesti Vabariigis. Kui olete meile isikuandmeid jätnud, teavitame teid privaatsuspoliitika muudatustest. Kui teie isikuandmed sisestati valesti, ei saa me teiega ühendust võtta.

Tagasiside, lõppsätted

Privaatsuspoliitikaga seotud küsimustes võite pöörduda veebisaidi www.anirililled.ee administratsiooni poole anirililled@gmail.com. Kui te ei nõustu selle privaatsuspoliitikaga, ei saa te kasutada veebisaidi www.anirililled.ee teenuseid, sellisel juhul peaksite hoiduma meie veebisaidi külastamisest.