Helista meile

Tellimistingimused

Tere tulemast meie e-poodi www.anirililled.ee

Meie teeme teile ettepaneku säästa aega, närve ja vahendeid, külastades meie e-poodi. Valige lilled ja kimbud koos paigutusega, tutvuge kogu sortimendiga - ainult nii leiate selle, mis teile tõepoolest sobib. Lillekimbule võib lisada ka õnnitluskaardi. Rõõmustage armsat inimest, üllatage kolleegi või avaldage tunnustust äripartnerile. Hoolitsevad ja kiired kullerid toimetavad teie tellimuse sihtkohta teie poolt soovitaval ajal.

Tingimused

Võtame tellimusi vastu 24 tundi.
Tellimusi viime kohale Tallinna piires ja Tallinna lähiümbruses:
Kullerteenus Tallinna piires maksab 9.- EUR, Tallinna lähiümbruses 20.- eur
Üle 60-eurosed tellimused viime Tallinna piires kohale TASUTA
Kuller viib lilled kohale 30-minutilise täpsusega. Kui soovite oma tellimusele ise poodi järgi tulla, sel juhul arvestatakse teie kullerteenuse tasuks 0 euro. NB Palun lisage aeg, millal soovite tellimuse järgi tulla või saada kätte.
Palume esitada tellimus vähemalt 1 tööpäeva enne.

Iga kauba, mis on ostetud anirililled e-poest, saab tellida koos kohaletoimetamisega soovitud aadressil

Kohaletoimetamise maksumuse tabel sõltuvalt linnast:

 • Tallinn 9 EUR
 • Maardu 20 EUR
 • Laagri 20 EUR
 • Jüri 20 EUR
 • Saku 20 EUR
 • Saue 20 EUR
 • Keila 20 EUR
 • Viimsi 20 EUR
 • Harjumaa 30 EUR

NB! NB! Juhul kui kulleril ei õnnestu saadetis üle anda, tuleb maksta uus kullerteenuse tasu.

 • Teil on võimalus teha tellimus telefoni teel. +372 56467015 või e-posti teel: anirililled@gmail.ee
 • Kohustuslik on täpsustada koht, kuupäev ja kellaaeg, kuhu ja millal lilled toimetatakse, samuti saate kirjutada tervituskaardi teksti. Tervitustekst on ainus teave saatjalt, mille tellimuse saaja saab. Kui tervitusteksti ei lisata, jääb saatja anonüümseks.
 • Seejärel peate oma tellimuse eest maksma. Meie pangaandmed ja meie andmed leiate jaotisest "KONTAKT". Teie tellimus kinnitatakse pärast pangamakset ja sellele järgnevat kohaletoimetamist.

Kuidas tellimus esitada

 1. Märkige kimpude või komplekti kood.
 2. Andke meile oma valikust teada e-posti teel (anirililled@gmail.ee) või telefoni teel (+372 56467015). Kirjutada tuleb saatja nimi, telefoninumber, e-posti aadress, aadress, samuti saaja nimi, perekonnanimi, linn, aadress, telefoninumber, kuupäev ja kellaaeg (teave on konfidentsiaalne).
 3. Kohaletoimetamise tasu tuleb lisada tellimuse hinnale kassas, sõltuvalt saaja aadressist.
 4. Kui soovite lisada postkaardi - postkaart on ainus teave saaja kohta, kui postkaarti ei ole, siis on saatja anonüümne.
 5. Olge saatja ja saaja andmete esitamisel väga ettevaatlik, sest sellest sõltub saatmise täpsus ja õigeaegsus. Kui maksate rahvusvahelise panga kaudu, siis võib ülekanne võtta aega 3-7 tööpäeva. Seetõttu arvestage makse ja tellimuse kättetoimetamise kuupäeva vahelist ajavahemikku. Pärast makse kinnituse saamist saadame teile e-kirja teel teate. Kui teil on vaja midagi täpsustada, võtame teiega ühendust e-posti või telefoni teel.
 6. Kui meil ei ole tellimise ajal soovitud toodet olemas, võime pakkuda teile midagi vahetusena (nt värvi). Kui te ei ole rahul, siis on teil õigus tellimus tühistada.

Kui soovite oma tellimuse tühistada, saate seda teha vähemalt 4 päeva enne tellimuse täitmist.

Filtreerimine: