Tellimuse tingimused ja maksmine

Tere tulemast meie e-poodi www.anirililled.ee !

Meie teeme teile ettepaneku säästa aega, närve ja vahendeid, külastades meie e-poodi. Valige lilled ja kimbud koos paigutusega, tutvuge kogu sortimendiga - ainult nii leiate selle, mis teile tõepoolest sobib. Lillekimbule võib lisada ka õnnitluskaardi. Rõõmustage armsat inimest, üllatage kolleegi või avaldage tunnustust äripartnerile. Hoolitsevad ja kiired kullerid toimetavad teie tellimuse sihtkohta teie poolt soovitaval ajal.

Tingimused

Võtame tellimusi vastu 24 tundi.
Tellimusi viime kohale Tallinna piires ja Tallinna lähiümbruses: 
Kullerteenus Tallinna piires maksab 9.- EUR, Tallinna lähiümbruses 20.- eur 
Üle 60-eurosed tellimused viime Tallinna piires kohale TASUTA
Kuller viib lilled kohale 30-minutilise täpsusega. Kui soovite ome tellimusele ise poodi järgi tulla, sel juhul arvestatakse teie kullerteenuse tasuks 0 euro.  NB Palun lisage aeg, millal soovite tellimuse järgi tulla või saada kätte.
Palume esitada tellimus vähemalt 1 tööpäeva enne.

Iga kauba, mis on ostetud Aniri Lilled e-poest, saab tellida koos kohale toimetamisega soovitud aadressil. 

Kohale toimetamise maksumuse tabel sõltuvalt linnast:

Sihtkoht / Hind:
Tallinn 9 EUR
Maardu 20 EUR
Laagri 20 EUR
Jüri 20 EUR
Saku 20 EUR
Saue 20 EUR
Keila 20 EUR
Viimsi 20 EUR
Harjumaa 30 EUR

NB! Juhul kui kulleril ei õnnestu saadetis üle anda, tuleb maksta uus kullerteenuse tasu.

 • Teil on võimalus teha oma tellimused telefoni teel +372 56467015 või e-mail'iga: anirililled@gmail.com
 • Kohustuslikult on vaja  kirjutada täpse kuupäeva ja kellaaja, millal lilled peavad kohal olema või näiteks kirjutada sinna õnnitluskaardi tekst. Kaardile kirjuatatv tekst on ainuke saatjapoolne info, mis jõuab lillede saajani, kui tellimusele ei ole lisatud sõnumiga kaarti, eeldame, et saatja soovib jääda anonüümseks.
 • Pärast, Teil on vaja maksta tellimuse eest. Meie panga rekvisiidit, meie andmed saate leida „Kontakt“ alt. Teie tellimus kinnitatakse pärast ülekande laekumist ja vahetult enne tarnesse edastamist.

Kuidas vormistada tellimust

 1. Märkige kimpu või seade koodi
 2. Anda meile teada om valikust e-mail'iga (anirililled@gmail.com) või telefoni teel (+372 56467015). On vaja kirjutada saatja nimi, telefoni number, e-mail ja aadress, niisaama saaja nimi, perekonnanimi, linn, aadress ja telefoni number kellaaeg ja kuupäev (informatsioon on konfedentsiaalne).
 3. Kohaletoimetamise tasu on vaja lisada tellimuse summale, sõltuvalt saaja aadressi asukohast.
 4. Kui soovite lisada kaarti – kaart on ainuke info saajale, kui kaart ei ole, siis saatja on anonüümne.
 5. Olge väga tähelepanelikud, kui esitate saatja ja saaja kontaktandmed, kuna sellest sõltub tellimuse täitmise kiirus.
 6. Kui maksate rahvusvahelisest pangast, siis ülekanne võib võtta aega 3 – 7 tööpäeva ja sellepärast arvestage tellimuse vormistamisel ajavahemikuga, mis jääb teie raha laekumisel meile ja tellimuse kohaletoimetamise kuupäevade vahele. Pärast teie tasumise kinnitamist saadame teile teade e-mail'iga. Vajadusel midagi täpsustada, võtame teiega ühendust telefoni või e-mail'i teel.
 7. Kui tellimuse hetkel meil puudub soovitud kaup, siis me teatame teile sellest ja pakume midagi asenduseks (näiteks: värvi). Kui teid see ei rahulda, siis teil on õigus tellimus tühistada.
 8. Juhul kui te soovite tellimuse tühistada, seda saab teha mitte vähem kui 4 päeva enne tellimuse täitmist. Kui teie tühistamise avaldus tuleb hiljem, siis seda tühistada ei saa.

Maksmine

Makseviiside alt saate valida  tasumiseks sobiva panga, krediitkaardi makse või tasumise arve alusel. Kui valite tasumise esitatud arve alusel,  saadetakse e-mailile arve, mille peate pangas tasuma ja maksekorralduse saatma meilile anirililled@gmail.com. Tellimus enne töösse ei lähe.
NB Kui soovite tellimuse kohalejõudmist 3 tunni sees, eelistage kindlasti pangalingi kaudu tasumist. Makse valuuta on euro.

 

Turvalisus

Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele.

Kauba tagastamise-ja garantii tingimused

Vastavalt Eesti Vabariigi tarbijakaitse seadusele (26.04.12, nr.1-1/12-019) ei laiene garantii-ja  tagastamisõigus kiirestiriknevatele kaupadele, mille hulka kuuluvad ka lilled.
14-päevane taganemisõigus ei kehti kauba puhul (VÕS § 53 lg 4):

 1. mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt (nt tarbija mõõtude järgi);
 2. mis on kiiresti riknev
Tags: